Powiat Nowodworski. Droga Orłówko - Tuja oddana do użytku - 15.12.2017
Opublikowano: 17.12.2017
Przedstawiciele Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim Wicestarosta Barbara Ogrodowska, Członkowie Zarządu Stanisław Juszczyk i dr Zbigniew Bojkowski oraz Burmistrz Jacek Michalski uczestniczyli w odbiorze technicznym zakończonej inwestycji drogowej w Orłówku gmina Nowy Dwór Gdański.
Zakończył się remont…