103. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mieszkańcy godnie upamiętnili Święto Niepodległości.
Opublikowano: 11.11.2021
103. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mieszkańcy godnie upamiętnili Święto Niepodległości.
Uroczystości rozpoczęły się od Mszy za Ojczyznę w kościele pw. Przemienienia Pańskiego, którą sprawowali ks. kan. dr Mariusz Pietrzykowski, ks. kan. Antoni Mikielewicz i ks. Paw…