Upamiętnienie ofiar totalitaryzmu i walki o Wolność i Niepodległość w rocznicę zakończenia II wojny światowej
Opublikowano: 08.05.2023
W rocznicę zakończenia II wojny światowej, lokalni samorządowcy oraz przedstawiciele służb mundurowych upamiętnili ofiary totalitaryzmów i uczestników walki o Wolność i Niepodległość.
Dokładnie 78 lat temu, w dniu 8 maja 1945 roku, Europa uwolniła się spod jarzma niemieckiej okupacji i zakończyła…