Minister Grzegorz Witkowski odwiedził plac budowy II etapu drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską
Opublikowano: 23.03.2022
W poniedziałek 21 marca br., na pokładzie jednostki Urzędu Morskiego w Gdyni Hydrograf-17, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Grzegorz Witkowski odbył roboczy rejs po rzece Elbląg, na odcinku, na którym aktualnie prowadzone są prace w ramach drugiego etapu budowy nowej drogi wodnej…