Wydanie nr 177 / 2022   

 

wtorek, 17 maj 2022 01:06

Nagrodzony przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Starostę Nowodworskiego uczeń z Jantara Michał Siwa.

Napisał
Nagrodzony przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Starostę Nowodworskiego uczeń z Jantara Michał Siwa. Starostwo powiatowe Nowy Dwór Gd
17 maja w Centrum Konferencyjnym Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się gala podsumowująca konkurs ogłoszony przez Pomorskiego Kuratora Oświaty pn.: “Poznaj Moje Hobby”.
 
Podczas  uroczystej  gali wręczono nagrody uczniom z powiatu nowodworskiego w konkursie ogłoszonym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty “Poznaj Moje Hobby”
 
Konkurs był częścią projektu edukacyjnego realizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku “Jesteśmy razem”, w ramach którego podejmowane są różnego rodzaju działania profilaktyczne, w związku z narastającym zjawiskiem kryzysu psychologicznego dzieci i młodzieży, w tym zachowań suicydalnych.
 
W ramach ww. projektu zorganizowano konkurs na krótkometrażowy film dotyczący uczniowskiego hobby i promującego ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu pn. “Poznaj Moje Hobby”. W konkursie udział wzięli uczniowie z Powiatu Nowodworskiego, wśród których komisja konkursowa wyróżniła Michała Siwę – ucznia IV klasy Szkoły Podstawowej im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Jantarze.
 
laureaci powiatu nowodworskiego (4)
laureaci powiatu nowodworskiego (1)
laureaci powiatu nowodworskiego (2)
laureaci powiatu nowodworskiego (3)
laureaci powiatu nowodworskiego (5)
laureaci powiatu nowodworskiego (6)
Previous Next Play Pause
 
W uroczystej gali, na zaproszenie Pani Małgorzaty Bielang Pomorskiego Kuratora Oświaty, udział wziął Starosta Nowodworski Pan Jacek Gross, który wręczył Michałowi nagrodę ufundowaną przez Powiat Nowodworski, dziękując Mu za promowanie tak ważnej idei jaką jest aktywne i twórcze spędzanie czasu wolnego oraz życząc kolejnych wspaniałych sukcesów.
 

Skomentuj