Wydanie nr 146 / 2022   

 

środa, 12 styczeń 2022 01:28

Policjantka zrobiła kalendarz z funkcjonariuszami nowodworskiej policji, który trafił na licytację dla chorego Antosia.

Napisał
Policjantka zrobiła kalendarz z funkcjonariuszami nowodworskiej policji, który trafił na licytację dla chorego Antosia. Policjantka zrobiła kalendarz z funkcjonariuszami nowodworskiej policji, który trafił na licytację dla chorego Antosia.

Na fotografiach kalendarza znajdują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, którzy wykonywali różne zadania podczas służby w ciągu całego ubiegłego roku. Kalendarz można wylicytować i wspomóc Antosia, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa.

Antoś jest jeszcze maluchem a przeszedł już tak długą i ciężką drogę w walce o swoje zdrowie. Urodził się z rozszczepem kręgosłupa na odcinku lędźwiowo – krzyżowym i współistniejącym wodogłowiem. Już w pierwszej dobie przeszedł operację plastyki przepukliny oponowo – rdzeniowej, która była jedyną szansą na to, aby załagodzić skutki wady kręgosłupa, po której niestety przestał ruszać nóżkami. W grudniu komory mózgu zaczęły się przemieszczać, z rezonansu stwierdzono chorobę Arnolda Charliego. Antoś przeszedł już kilka operacji, potrzebuje również przez całe życie cewnikowania i drogiej rehabilitacji.

Mamy nadzieję, że dobrych ludzi będzie więcej, którzy zdecydują się pomóc Antosiowi.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji kalendarza : pod tym linkiem.

 

 

Media

Skomentuj