Wydanie nr 334 / 2021   

 

wtorek, 05 październik 2021 10:25

Gmina Stegna wsparła budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Bursztynowy obraz ze stegieńskim kościołem wesprze charytatywną akcję.  Wyróżniony

Napisał

Gmina Stegna wsparła budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Bursztynowy obraz ze stegieńskim kościołem wesprze charytatywną akcję. 

Prezes Fundacji Z Serca Dla Serca Karol Czarnecki otrzymał w dniu dzisiejszym z rąk  p. Wójt Ewy Dąbskiej i p. Tomasza Ołdziejewskiego wspólny dar na aukcję internetową na budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci i młodzieży w gminie Zaleszany.

 Bursztynowy obraz przedstawiający nasz zabytkowy kościół w Stegnie na zamówienie pani Wójt wykonał zaprzyjaźniony z urzędem lokalny artysta Tomasz Ołdziejewski celem przekazania go na aukcję charytatywną.

-Jak to mówią ludzi wielkiego serca poznaje się po ich czynach i gdy tylko p. Tomasz dowiedział się, na jaki cel przeznaczony jest obraz postanowił wykonać go charytatywnie. Co więcej, nawet surowiec, z którego powstał został ufundowany przez właściciela firmy Złota Rybaka ze Stegny. Dlatego składamy serdeczne podziękowania dla p. Tomasza jak i firmy Złota Rybka za ich wielkie serce. Mamy nadzieję, że ten mały wkład wspomoże tak szczytny cel, jakim jest budowa Hospicyjnego Domu Aniołków - czytamy na stronie Gminy Stegna.

Aukcja internetowa, na której będzie można kupić m.in. bursztynowy obraz kościoła w Stegnie zaplanowana jest pod koniec tego roku. Każdy, kto zechce kupić ten obraz  wesprze budowę hospicjum dla dzieci i młodzieży. Link do aukcji podamy wkrótce.

 

bursztynowy obraz (4)
bursztynowy obraz (3)
bursztynowy obraz (1)
bursztynowy obraz (7)
bursztynowy obraz (5)
bursztynowy obraz (6)
bursztynowy obraz (2)
Previous Next Play Pause

Skomentuj