Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. 90 urodziny pani Wandy Kinast - 20.12.2017

Opuplikowano 20.12.2017 22:31
Nowy Dwór Gd. Kolejny jubileusz w naszym mieście. Kolejna piękna data była okazją do świętowania. W otoczeniu najbliższych Pani Wanda Kinast obchodziła jubileusz 90.urodzin. Z tej okazji  Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski złożył Jubilatce życzenia zdrowia i pomyślności oraz samych radosnych chwil i wielu lat w zdrowiu wśród kochającej rodziny. Do życzeń dołączono wiązankę kwiatów oraz upominek. Najlepsze życzenia. źródło gmina nowy dwór gdański

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane