Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Potrącona kobieta w centrum miasta.

Opuplikowano 17.11.2020 10:39

Nowy Dwór Gd. Doszło do potrącenia  78-letniej  pieszej. Na szczęście  kobiecie nic się nie stało.

 
Około godz.11.00 na stanowisko kierowania wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Sikorskiego.
 
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca oplem corsa 42-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła 78-letnią kobietę - mówi mł.asp Joanna Słowik z KPP Nowy Dwór Gd.- Na szczęście  kobiecie nic się nie stało.

 

Previous Next Play Pause

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane