Przejdź do głównej treści

Jacek Michalski ponownie prezesem Stowarzyszenia Żuławy - wybrano nowe władze

Opuplikowano 27.06.2024 9:52
Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Żuławy, z absolutorium dla poprzedniego zarządu i wyborem nowych władz.  
 
W Żuławskim Parku Historycznym odbyło się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Żuławy. Podczas obrad przyjęto absolutorium dla poprzedniego zarządu. Innym ważnym punktem był wybór nowych władz na kolejną kadencję. Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski po raz kolejny jednogłośnie uzyskał aprobatę wszystkich członków, aby zostać prezesem.
 
Z kolei w skład nowego zarządu weszli przedstawiciele powiatów: malborskiego, gdańskiego, nowodworskiego, elbląskiego i miast Gdańsk oraz Elbląg. W tym gronie osobo znaleźli się: Genowefa Kwoczek (wiceprezes), Barbara Ogrodowska (skarbik), Marek Charzewski, Jarosław Karnath, Genowefa Kwoczek, Piotr Grzelak (przedstawiciel Elbląga zostanie wyłoniony w innym terminie).
 
Komisję Rewizyjną w nowej kadencji będą tworzyli: Jerzy Szałach (przewodniczący), Michał Chrząszcz, Monika Ficek. 
 
Członkowie stowarzyszenia zdecydowali również o nadaniu dwóch tytułów honorowych - Januszowi Golińskiemu, byłemu wiceprezesowi SŻ i wójtowi Gminy Cedry Wielkie, a także Marianowi Cichoniowi, byłemu staroście Powiatu Gdańskiego.
 
Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami Stowarzyszenia Żuławy na ich stronie http://www.stowarzyszeniezulawy.pl/
 
Previous Next Play Pause
 
 
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź „Żuławy Tv” codziennie. Obserwuj www.zulawytv.pl  

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane