Burmistrz Jacek Michalski uhonorował Beatę Niemyjską za osiągnięcie na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Espoo 2023
Opuplikowano 25.07.2023 20:20

Burmistrz Jacek Michalski wręczył Beacie Niemyjskiej list gratulacyjny i bon pieniężny za zajęcie X miejsca w biegu na 10 000 m na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Espoo 2023
-Proszę o przyjęcie słów uznania za osiągnięty wynik sportowy. Dziękuję za godne reprezentowanieOjczyzny i Żuław. Życzę kolejnych sukcesów sportowych i pomyślności w życiu osobistym.
- Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego.
Pani Beacie towarzyszył trener Seweryn Jażdżewski.














