Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Złote Gody Państwa Rygielskich. Uroczyste spotkanie z Burmistrzem

Opuplikowano 2.02.2023 20:38

Państwo Urszula i Eugeniusz Rygielscy świętują 50-lecie pożycia małżeńskiego. Złote Gody to wyjątkowy moment, który przywołuje wspomnienia, pierwsze spotkanie, chwile piękne, ale też te niełatwe. Pół wieku razem, w zdrowiu i chorobie, w smutku i radości, w bogactwie i biedzie.

Z tej okazji Burmistrz Jacek Michalski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Rachwał złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat, przeżytych razem we wzajemnej miłości i życzliwości
 
Państwo Rygielscy otrzymali z rąk Burmistrza medale, które zostały im przyznane przez Prezydenta RP - medal za długoletnie pożycie małżeńskie.
 
Previous Next Play Pause
 
Informacja, foto: Gmina Nowy Dwór Gdański

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane