Stegna. Turniej rocznika 2010/2011 w najbliższą niedzielę.
Opuplikowano 22.09.2020 18:41

W najbliższą niedzielę 27 września drugi turniej zawodników UKS Stegna z kategorii Orlik .
Na boisku w Stegnie przy ul.Sportowej zmierzą się z drużynami -Grom Nowy Staw , Mady Ostaszewo , Orzeł Subkowy oraz Lisovia Lisewo .
Turniej rozpocznie sie o godz.12.00.
Zapraszamy do kibicowania.







