Do walki o puchar staną wszystkie szkoły z gminy Stegna. III edycja międzyszkolnej, świątecznej spartakiady.
Opuplikowano 9.12.2019 21:52
Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska oraz Dyrektor GOK w Stegnie Łukasz Niedźwiecki zapraszają na: III EDYCJĘ MIĘDZYSZKOLNEJ, ŚWIĄTECZNEJ SPARTAKIADY O PRZECHODNI PUCHAR MISTRZÓW. Zeszłoroczni zwycięzcy będą bronić tytułu. Do walki o puchar staną wszystkie szkoły z gminy Stegna.