Przejdź do głównej treści

Do walki o puchar staną wszystkie szkoły z gminy Stegna. III edycja międzyszkolnej, świątecznej spartakiady.

Opuplikowano 9.12.2019 21:52

Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska oraz Dyrektor GOK w Stegnie Łukasz Niedźwiecki zapraszają na: III EDYCJĘ MIĘDZYSZKOLNEJ, ŚWIĄTECZNEJ SPARTAKIADY O PRZECHODNI PUCHAR MISTRZÓW. Zeszłoroczni zwycięzcy będą bronić tytułu.  Do walki o puchar staną wszystkie szkoły z gminy Stegna.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane