Przejdź do głównej treści

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim. Zmiana siedziby.

Opuplikowano 18.03.2019 8:35
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim informuje o zmianie siedziby.
 
Od środy 20 marca 2019 roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza wszystkich swoich klientów i interesantów do nowej siedziby przy ul. Dworcowej 14 na pierwszym piętrze (budynek poczty)!!! 
Sekretariat przy ul. Morskiej będzie czynny tylko do wtorku 19 marca 2019. 
 
Fot.K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane