Wydanie nr 56 / 2023   

 

piątek, 01 grudzień 2023 09:22

Zostań pomorskim policjantem! Wyróżniony

Napisał
Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, z pasjami, który chce pomagać ludziom i stać na straży ich bezpieczeństwa Policja jest idealnym wyborem zawodowym dla Ciebie. Każdy z nas jest inny, każdy jest niezbędnym ogniwem dbającym o bezpieczeństwo.

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Zapoznaj się z naszą ofertą.
Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, z pasjami, który chce pomagać ludziom i stać na straży ich bezpieczeństwa Policja jest idealnym wyborem zawodowym dla Ciebie.

Możesz pracować w pionie prewencyjnym, kryminalnym czy też logistycznym. Służbę pełnić na lądzie, na wodzie, w powietrzu, a także w cyberprzestrzeni. To jak się potoczy Twoja kariera zawodowa, zależy od Twoich predyspozycji, umiejętności, doświadczenia oraz od odrobiny szczęścia, jak w każdej dziedzinie życia.
 
Jak aplikować do służby? Zaczynamy od złożenia dokumentów, które możecie składać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim ul. Kościuszki 10.
 
Pozostawiamy również możliwość przesyłania aplikacji drogą pocztową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dla zainteresowanych stworzyliśmy interaktywny formularz, który łatwo wypełnicie – w formularzu zawarte są wszelkie niezbędne dokumenty, a treść, którą musicie wypełnić, jest oznaczona kolorem czerwonym.
 
Macie jakieś problemy, pytania? Dzwońcie do nas: 47 74 39 226, 47 74 39 256

Dokumenty do pobrania:

Interaktywny formularz dla kandydata do służby w Policji
Każdy z dokumentów oddzielnie można pobrać ze strony internetowej:
https://dobor.pomorska.policja.gov.pl
Zapraszamy do złożenia podania do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim ul. Kościuszki 10.

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl