Wydanie nr 268 / 2023   

 

poniedziałek, 21 sierpień 2023 21:55

Rodzinny letni piknik nad Wisłą Królewiecką w Sztutowie Wyróżniony

Napisał

Na Przystani nad Wisłą Królewiecką w Sztutowie odbył się letni piknik, który dostarczył dużo radości i zabawy dla całych rodzin. Wydarzenie, które odbyło się 19 sierpnia, przyciągnęły rodziny, gotowych spędzić aktywny dzień w wyjątkowej atmosferze.

Wyjątkowy dzień rozpoczął się o godzinie 16:00, kiedy to na scenie pojawił się Aleksander Ryś – młody talent znany z programu "The Voice Kids". Jego niesamowity głos zachwycił wszystkich, niezależnie od wieku, tworząc piękne akustyczne kulisy nad Wisłą.

Następnie energiczny zespół WTOPA zabrał widzów w muzyczną podróż, dostarczając niezapomnianych wrażeń i rozgrzewając atmosferę do czerwoności.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano prawdziwą krainę bajek i kreatywności. Teatrzyk interaktywny wciągnął dzieci w magiczną historię, malowanie twarzy w postacie ulubionych postaci wywołało uśmiechy na małych twarzach, a warsztaty zaplatania warkoczyków i zabawy z gigantycznymi klockami Giga Klocki rozbudziły kreatywność i wyobraźnię.

Strefa animacji to miejsce, gdzie każde dziecko znalazło coś dla siebie. Dmuchane zamki, animacje ruchowe i kreatywne warsztaty sprawiły, że maluchy mogły spędzić czas w sposób pełen energii i radości.

Miłośnicy teatru również mieli okazję do wspaniałej rozrywki. Teatralny spektakl zachwycił zarówno dzieci, jak i dorosłych, łącząc w sobie humor i interakcję z publicznością.

Wieczór ozdobiła dyskoteka pod gwiazdami z udziałem DJ-a, która sprawiła, że wszyscy zatańczyli i w pełni cieszyli się chwilą.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Sztutowo, która serdecznie zaprosiła wszystkich do udziału. Letnia Fiesta nad Wisłą stała się nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także chwilą, którą będzie się miło wspominać jeszcze długo. Muzyka, taniec i uśmiech towarzyszyły uczestnikom przez cały dzień, tworząc wyjątkową atmosferę Letniego pikniku nad Wisłą.

 

Image21_edited
Image24
sztutowo  piknik
sztutowo piknik
Previous Next Play Pause

Media

Skomentuj