Wydanie nr 160 / 2023   

 

środa, 29 marzec 2023 23:47

Rodzinne warsztaty ozdób wielkanocnych w Sztutowie. Wyróżniony

Napisał

Wójt Gminy Sztutowo wraz ze świetlicami gminnymi organizują rodzinne warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych, które mają na celu umilenie czasu przed świętami oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności manualnych. Impreza będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz poznania innych mieszkańców gminy.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnoręcznej dekoracji na stół wielkanocny. Będzie można wykonać różnego rodzaju ozdoby, takie jak postacie świąteczne, dekoracje czy pisanki. Gwarantowane będą materiały potrzebne do wykonania ozdób, a także doskonała zabawa i miłe spędzenie czasu z innymi uczestnikami.

Dodatkowo, w trakcie imprezy odbędzie się rozstrzygnięcie gminnego konkursu na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. W ramach atrakcji zaplanowane są także dodatkowe atrakcje, które wprowadzą uczestników w klimat świąteczny i umilą czas spędzony na warsztatach.

Wójt Gminy Sztutowo serdecznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w tych rodzinnych warsztatach, które są doskonałą okazją do spędzenia czasu z bliskimi oraz rozwijania swoich umiejętności twórczych i manualnych. To także świetna okazja, aby poczuć klimat zbliżających się świąt.

Skomentuj