Wydanie nr 92 / 2023   

 

wtorek, 14 marzec 2023 13:36

Kryminalni zatrzymali dwie osoby za posiadanie narkotyków. Wyróżniony

Napisane przez KPP Nowy Dwór Gd
Kryminalni zatrzymali dwie osoby za posiadanie narkotyków Kryminalni zatrzymali dwie osoby za posiadanie narkotyków zdj.ilustracyjne policja

Kryminalni zatrzymali dwie osoby za posiadanie narkotyków.

Kryminalni z nowodworskiej komendy zatrzymali 35-letniego mężczyznę oraz 28-latkę podejrzanych o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli przy nich ponad 40 gramów marihuany i amfetaminy i mefedronu. Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek (10.03.2023 r.) kryminalni, dzięki swojej pracy i zdobytym informacjom zatrzymali 35-letniego mężczyznę oraz 28-latkę podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Policjanci ustalili, że mogą oni posiadać narkotyki w miejscu swojego zamieszkania w Nowym Dworze Gdańskim.

W toku przeszukania pomieszczeń pod wanną funkcjonariusze znaleźli 14 zawiniątek z zawartością suszu roślinnego oraz dwa pudełka z zawartością białego proszku, oraz zbrylony proszek koloru brązowego. Badanie narkotesterem znalezionych substancji wykazało, że to marihuana, amfetamina mefedron.

Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Dwór Gd.

Skomentuj