Przejdź do głównej treści

Andrzejkowy Spływ Kajakowy. PTTK Szuwarek zakończył sezon kajakowy.

Opuplikowano 25.11.2018 22:45
 Klub Turystyczny PTTK Szuwarek oficjalnie zakończył sezon kajakowy 2018. W sobotę 24 listopada br. odbył się Andrzejkowy Spływ Kajakowy Wisłą Królewiecką na trasie z Rybiny do Sztutowa. 
 
[gallery type="slideshow" size="full" td_select_gallery_slide="slide" td_gallery_title_input="Andrzejkowy Spływ Kajakowy Wisłą Królewiecką" ids="29948,29953,29952,29951,29950,29949,29947"]   fot.PTTK Szuwarek

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane