Wydrukuj tę stronę

Kolizje,wypadki, alarmy fałszywe. Raport Służb mundurowych - 30.06.2019 Wyróżniony

Podsumowanie interwencji z ubiegłego tygodnia służb mundurowych na terenie Powiatu Nowodworskiego od 24.06 do 30.06.2019 r. 7 kolizji drogowych, 2 alarmy fałszywe, 3 pożary traw, 2 pożary śmieci.

28.06 w Kątach Rybackich kierujący Fordem Focusem wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w busa. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez Zespół Ratownictwa Medycznego poszkodowany w zdarzeniu kierowca wrócił do domu. W tym samym dniu OSP Sztutowo brało udział w interwencji usuwania gniazda szerszeni w jednym z budynków mieszkalnych.

W dniu 28.06.2019 o godz. 14:14 w Stegnie doszło do pożaru poszycia dachu w budynku mieszkalnym podczas prac budowalnych. Działania straży pożarnej - zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie jednego prądu wody z podnośnika na palące się poszycie dachu pozwoliło zlokalizować i ugasić pożar. Następnie przystąpiono do usunięcia spalonej papy termozgrzewalnej z dachu. Sprawdzenie obiektu kamerą termowizyjną. W działaniach brało udział 3 zastępy JRG w sile 6 ratowników oraz 4 zastępy OSP w sile 13 ratowników.

30.06 w Rybinie w zaparkowanego na poboczu Golfa uderzył jadący w kierunku Rybiny, Fiat Punto. W wyniku zderzenia poszkodowana została pasażerka Fiata.

30.06 w Krynicy Morskiej tuż  przed pólnocą kierujący Hondą Accord uderzył w drzewo. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez strażaków ochotników poszkodowany został przetransportowany karetką do szpitala na hospitalizację.

Inne zdarzenia 

Kolizja drogowa - 7, Gniazdo owadów -4,  Pożar trawy -3, Zabezpieczenie imprezy - 2, 

Alarmy fałszywe -2, Pożar altany - 1,  Zwisający konar -2, 

 Pożar dachu - 1,  Plama oleju - 1, Pomoc innym służbom - 2, 

wypadek kąty rybackie osp sztutowo (1)
wypadek kąty rybackie osp sztutowo (3)
wypadek kąty rybackie osp sztutowo (2)
wypadek kąty rybackie osp sztutowo (4)
usuwanie gniazda szerszeni (2) osp sztutowo
usuwanie gniazda szerszeni (3) osp sztutowo
rybina wypadek (1)
rybina wypadek (2)
rybina wypadek (3)
rybina wypadek (5)
rybina wypadek (6)
rybina wypadek (4)
krynica morska uderzył w drzewo
krynica morska
Previous Next Play Pause
wypadek kąty rybackie osp sztutowo (1) wypadek kąty rybackie osp sztutowo (3) wypadek kąty rybackie osp sztutowo (2) wypadek kąty rybackie osp sztutowo (4) usuwanie gniazda szerszeni (2) osp sztutowo usuwanie gniazda szerszeni (3) osp sztutowo rybina wypadek (1) rybina wypadek (2) rybina wypadek (3) rybina wypadek (5) rybina wypadek (6) rybina wypadek (4) krynica morska uderzył w drzewo krynica morska
fot.osp sztutowo
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 lipiec 2019 20:58

Najnowsze od Edyta Kozakiewicz

Artykuły powiązane