Wydrukuj tę stronę
piątek, 17 czerwiec 2022 22:11

Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z absolutorium Wyróżniony

Napisał
Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z absolutorium!
 
W środę, 15 czerwca 2022 roku, odbyła się VIII sesja Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim VI kadencji, której najważniejszym punktem było głosowanie w sprawie udzielenia absolutorium z wykonania budżetu, a także wotum zaufania dla Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim.
 
Głosowano również nad zatwierdzeniem sprawozdania finansowego powiatu za 2021 r. Zanim jednak odbyło się głosowanie powiatowi radni zapoznali się z opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku oraz Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim. Obie opinie były pozytywne. Radni dyskutowali również nad „Raportem o stanie powiatu za 2021 r.” przygotowanym przez Zarząd Powiatu, który zaprezentował Starosta Nowodworski Jacek Gross.
 
 
absolutorium powiat nowodworski1
absolutorium powiat nowodworski2
absolutorium powiat nowodworski5
absolutorium powiat nowodworski6
absolutorium powiat nowodworski8
absolutorium powiat nowodworski7
absolutorium powiat nowodworski4
absolutorium powiat nowodworski3_edited
Previous Next Play Pause
 
 
W wyniku głosowania Rada Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim zdecydowała zarówno o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego powiatu (14 głosów „za” na 14 obecnych radnych), jak i udzieleniu Zarządowi Powiatu absolutorium (14 głosami „za” na 14 obecnych radnych) i wotum zaufania (14 głosów „za” na 14 głosujących).
 
Starosta Jacek Gross w imieniu Zarządu Powiatu podziękował za udzielone poparcie i doskonałą współpracę .