Wydrukuj tę stronę
środa, 25 maj 2022 16:31

Stegna. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na " Koncert Dzieci Rodzicom". Wyróżniony

Napisał
 GOK w Stegnie zaprasza 26 maja na godz. 17:00 na salę widowiskową gdzie odbędzie się "Koncert Dzieci Rodzicom". Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie wystawa prac malarskich utalentowanego Antka Stęplewskiego. Wystąpią i zaprezentują się uczestnicy z sekcji działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stegnie.
 
 Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć niezwykłą wystawę prac niezwykłego i utalentowanego młodego mieszkańca naszej gminy. Antek Stęplewski ma 11 lat i uczęszcza do V klasy Szkoły Podstawowej im. Bursztynowego Szlaku w Mikoszewie. Jest młodym artystą, ale już odnosi sukcesy.

Swoimi pracami zachwycił jury w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka.

Zdobył również wyróżnienie w 35. Ogólnopolskim Konkursie „Warszawa Moja Stolica” oraz Nagrodę Starosty Powiatu Rawickiego w 17. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Portret rodziny w szarości”.

Antek pokochał technikę malowania sprayami. Malowanie daje mu oddech w dzisiejszym trudnym świecie. Obrazy Antka zachwycają, fascynują, dają do myślenia, poruszają i przenikają wprost do serca - czytamy na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Stegnie.
 

Podczas koncertu wystąpią dzieci z  sekcji działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stegnie:

-instrumentalnej (pianiści) i wokalnej - którą prowadzi instruktor Mateusz Gasek

-instrumentalnej (gitarzyści) - instruktor Daniel Ejnik

-tanecznej - instruktor Anna Nowakowska