Wigilia Nowodworska i Żuławski Jarmark Świąteczny – 14.12.2018

0
326
Nowy Dwór Gdański. Starosta Nowodworski oraz Burmistrz Nowego Dworu gdańskiego zapraszają na Wigilię Nowodworską, w piątek 14 grudnia w godzinach od 14:00 do 18.00. Na scenie wystąpią przedszkolaki i młodzież z miejscowych szkół a panie z Kół Gospodyń Wiejskich przygotują poczęstunek. 

Uroczystość rozpocznie się od wspólnego kolędowania zgromadzonych na placu przed starostwem mieszkańców. Następnie swoje występy zaprezentują dzieci i młodzież z lokalnych placówek edukacyjnych. Na świątecznej scenie wystąpią przedszkolaki.

Podobnie jak w latach ubiegłych w trakcie powiatowo-gminnej wigilii odbędzie się Żuławski Jarmark Świąteczny. Każdy, będzie mógł zaopatrzyć się w oryginalne podarunki dla najbliższych, a także w unikatowe, wykonane ręcznie, niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Lokalne pracownie warsztatów terapii zajęciowej wystawią także swoje cudeńka. Najprawdopodobniej imprezę odwiedzi św.Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Ponadto organizatorzy zapraszają wszystkich gości wigilijnego spotkania w Nowym Dworze Gdańskim na gorący barszcz, pierogi i słodki poczęstunek.

wigilia nowodworska

 

Zobacz, jak było w ubiegłym roku.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar