Ankieta przeznaczona dla potencjalnych użytkowników Gminnego Systemu Komunikacji Online wdrażanego przez Gminę Ostaszewo w ramach projektu „Pomorscy Partnerzy w e-Rozwoju”

0
86
Na stronie Urzędu Gminy w Ostaszewie ukazała się informacja z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankieta jest przeznaczona dla potencjalnych użytkowników Gminnego Systemu Komunikacji Online wdrażanego przez Gminę Ostaszewo.

W związku z planowanym wdrożeniem nowego Systemu w zakresie świadczenia usług publicznych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki posłużą do rzetelnej analizy i dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań mieszkańców naszej Gminy.
W ramach projektu „Pomorscy Partnerzy w e-Rozwoju” nasza Gmina przygotowuje dla mieszkańców system, dzięki któremu będą mogli Państwo uzyskać przez Internet dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności. System umożliwi przesyłanie dokumentów i wniosków do Urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli Państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu.

Korzystanie z serwisu będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne będzie założenie bezpłatnego Profilu Zaufanego, czyli podpisu elektronicznego, który zastępuje podpis tradycyjny. 
Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi System będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

Link do ankiety link do ankiety on-line

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar