Uderzył w słup. Pożar poddasza. Raport służb mundurowych.

0
295
fot.edyta kozakiewicz
 Raport służb mundurowych przeprowadzonych interwencji na terenie powiatu nowodworskiego z ubiegłego tygodnia.

Mikoszewo 06.10.18 około godz. 20:27, doszło do  pożaru na strychu jednokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Nikt nie odniósł obrażeń. Działania straży pożarnej: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wyłączenie zasilania instalacji elektrycznej, podanie jednego prądu wody w natarciu na palącą się część sufitu, sprawdzenie ścian oraz sufitu kamerą termowizyjną, a następnie oddymienie pomieszczeń. W działaniach brały udział 3 zastępy JRG w sile 6 ratowników, 1 zastęp z OSP Stegna w sile 6 ratowników, 1 zastęp z OSP Jantar w sile 5 ratowników oraz 2 zastępy z OSP Mikoszewo w sile 10 ratowników.
 

Nowy Dwór Gdański 06.10.18 około godz. 15:49, doszło do wypadku samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. W wyniku wypadku 2 osoby zostały ranne. Działania straży pożarnej: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatorów, udzielenie KPP osobom poszkodowanym, usunięcie plam płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu, uprzątnięcie jezdni oraz pomoc w załadowaniu pojazdów na auto-lawetę. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG w sile 6 ratowników.

 W Żuławkach 06.10.18 około godz. 22:53, doszło do zderzenia samochodu osobowego ze słupem elektrycznym, po którym pojazd zapalił się. W wyniku zderzenia i późniejszego pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Działania straży pożarnej: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie jednego prądu wody oraz jednego prądu piany średniej na palący się samochód. W działaniach brał udział 1 zastęp JRG w sile 4 ratowników oraz 1 zastęp z OSP Drewnica w sile 3 ratowników.

Inne zdarzenia i interwencje. 

1 Usuwanie owadów błonko skrzydłowych.
2 Pomoc LPR – Ratownik 3
1 Zabezpieczenie imprez
1 Pożar sadzy w kominie
3 Usuwanie drzew i konarów
1 Kolizje na drogach
1 Alarm fałszywy
2 Usuwanie plamy oleju
2 Pożar suchej trawy, poszycia leśnego

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar