Mikoszewo. Czesław Śpiewa Solo Act – spowiedź Emigranta.

0
212
Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska oraz GOK w Stegnie mają zaszczyt zaprosić na koncert jakiego jeszcze nie było: Czesław zaśpiewa Solo Act w Mikoszewie. Spowiedź Emigranta to muzyczny Stand-up Czesława Mozila.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?

To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnej wejściówki dostępnej w biurze GOK w Stegnie (ul.Gdańska 60) od dnia 01.10.2018 r. w godzinach: 9.00-15.00

Możliwość rezerwacji telefonicznej: 55 247 82 92 – odbiór najpóźniej 7 dni przed koncertem (do dnia 11.10.2018 r.)

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy 18.10.2018 r. sala CAL w Mikoszewie od godz. 19.00

Źródło: Facebook Wydarzenie: Czesław Śpiewa Solo Act-spowiedź Emigranta.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar