Nowy Staw. W sobotę I Żuławski Zlot Motocyklowy.

0
608
Nowy Staw. W sobotę I Żuławski Zlot Motocyklowy.
W sobotę (15 września) odbędzie się w I Żuławski Zlot Motocyklowy. To trzeci w tym roku zlot miłośników koni mechanicznych.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli jednośladów na I Żuławski Zlot Motocyklowy do Nowego Stawu. Jeśli kochasz prędkość, zapach benzyny i mocne wrażenia, to nie może Ciebie zabraknąć – zachęca Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki.

– Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wyjątkowe atrakcje, między innymi: parada motocyklowa na trasie Nowy Staw – Nowy Dwór Gdański, symulator dachowania, symulator zderzeniowy, refleksomierz, alkogogle, symulator jazdy na tylnym kole, pokaz motocyklowy G. Doeringa, koncerty rockowe zespołów 4LATE oraz STREFA 50 – informuje NCKiB.

Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 na polu koncertowym przy ul. Bema.

Bilet wstępu na zlot będzie kosztował 10 zł. W cenie jest okolicznościowa „blacha” oraz posiłek.

Organizatorami zlotu są: Burmistrz Nowego Stawu, Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki.

Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Malborku, Klub Motocykli Ciężkich „Tornado” Tczew, Żuławski Klub Motocyklowy, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, Autodrom Pomorze.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar