Masz teatralne zdolności. Zajęcia w Żuławskim Ośrodku Kultury.

0
59
Warsztatowa grupa teatralna
W sobotę 15 września w Żuławskim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejne spotkanie warsztatowej grupy teatralnej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

-Cieszymy się, choć wrzesień to koniec wakacji, urlopów, słodkiego nic nie robienia albo robienia absolutnie wszystkiego, na co od września do czerwca nie ma czasu. Cieszymy się, bo już 15, czyli w najbliższą sobotę o godz. 13.30, zapraszamy na pierwsze spotkanie kontynuacji naszej wspólnej przygody z teatrem zorganizowanej pod patronatem Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim- informują organizatorzy na stronie.

Słowo „kontynuacja” nie oznacza, jednak, że nasza podróż teatralna przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które bawiły się z nami w poprzednim sezonie. O nie!
Gorąco zapraszamy młodzież 15+ i dorosłych, którym teatr krąży w żyłach i chcieliby zacząć nim oddychać. Jest to oddech niezwykły, smakujący wszystkimi kolorami świata, na którego dnie pobrzmiewa echo przyszłych oklasków. Bo w tym sezonie zajmiemy się pracą nad scenariuszem, a nawet dwoma. O ile nam starczy sił i czasu:) i doprowadzeniem do pierwszej premiery już na początku przyszłego roku!

By zapanować nad głosem, który usłyszą wszyscy, pomoże nam Bożena Nowicka – śpiewająca aktorka naszego teatru.

Przez świat wyobraźni scenicznej poprowadzi was w swoich zajęciach Tomek Węgrzynowski. On też zajmie się zabawą ze słowem.

O sekretach środków wyrazu opowie wam w swoich warsztatach aktorka, pisarka, tancerka – Monika Jarosińska. Niektórzy z was poznali ją w zeszłym roku i wiedzą jak magiczne są jej warsztaty.
Na zajęciach pojawią się też osoby współpracujące z Teatr Ten przy aktualnych projektach scenicznych.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych.
Żuławski Ośrodek Kultury ul. Sikorskiego 21 Nowy Dwór Gdański
Sobota 15.09.2018
Godz. 13.30 na sali teatralnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar