Awantura w Krynicy Morskiej. Pokrzywdzona kelnerka trafiła do szpitala

8
10150

Awantura w Krynicy Morskiej. Kobieta otrzymała cios w głowę i nieprzytomna upadła na chodnik. Do sieci trafił szokujący film, na którym widać cały przebieg zdarzenia.

W minioną sobotę, 11 sierpnia około godz. 16.00 doszło do awantury w jednej z restauracji na terenie Krynicy Morskiej. Jeden z agresywnych uczestników awantury zaatakował kobietę.
– Prawdopodobnie sześciu mężczyzn wszczęło awanturę z klientami lokalu. Jedna z kobiet przebywających w lokalu próbowała interweniować i wówczas jeden z mężczyzn uderzył ją w głowę, po czym upadła. Wezwani na miejsce policjanci udzielili jej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala-mówi w rozmowie sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

Na opublikowanym w sieci filmie widać przebieg bójki. Agresywni mężczyźni rozbijali ławki. Początkowo podawano informację, że kobieta została ugodzona nożem. Jednak policja zaprzecza tym doniesieniom.

Uderzona kobieta nadal przebywa w szpitalu. Na razie nie wiadomo, w jakim jest stanie. Nikt w sprawie nie został do tej pory zatrzymany. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

(Wideo +18)

źródło: you tube

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, poprzez e-mail:  kontakt@zulawytv.pl

 Całodobowo czekamy także na zgłoszenia pod numerem telefonu 513 829 291

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Awantura w Krynicy Morskiej. Pokrzywdzona kelnerka trafiła do szpitala"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wkurzona
Gość

Do Wisly z burakami

Marian mieszkaniec
Gość

Posterunków Policji ci unas na ,,Mierzeji” dostatek – Stegna,Sztutowo,Krynica Morska – jest to ilość wystarczająca jeśli chodzi o stałych mieszkańców.Natomiast w tak zwanym sezonie turystycznym Policjanta na ulicy nie uświadczyż,gdyż ważniejsze jest zabezpieczanie ,,miesiączek” ,,marszów kiboli i neo nazistów”jak bezpieczeństwo ludności. Cytójąc klasyka,,przez osiem lat” i wcześniej pas mierzeji był zasilany dodatkowymi siłami Policyjnymi z zasobów krajowych,a po trzech latach rządów widzimy i odczuwamy na własnej skórze co jest i co mamy!

rafal
Gość

tylu macie tam dziadkow z wehrmachtu ze robicie pochoody nazistow?

Ania
Gość

Jak zwykle kobiety wykazały się odwaga

Niezdziwiony...?
Gość

Policja!w krynicy? Nikogo nie zapali ?pewnie obstawiali procesję oni nie mogą znależć nawet dziury we własnej D….e!

Turysta z Plocka
Gość

Jak się łączy koksy z alko to panowie o małych ptaszkach biją kobiety. Żenada.
Wracaj do zdrowia odważna kobieto

Wuj
Gość

Zulawytv piszcie po polsku. Dziennikarze ślubują dbać o czystość i poprawność językową. Tutaj tak po czeczeńsku trochę