Krynica Morska. Sławomir, Bursztynowa Miss. Koncerty i zabawa.

0
505

Czwartkowy wieczór 2 sierpnia w Krynicy Morskiej z pewnością był największą atrakcją tego roku na Mierzei Wiślanej! Na scenie wielkie gwiazdy i dużo atrakcji. Występ Bursztynowej Miss, finał i rozdanie nagród, rozpoczął imprezę. Dla publiczności na scenie wystąpili  American Boy, Cristo Dance, Yugine.

Koncert gwiazdy wieczoru SŁAWOMIRA, ściągnął do Krynicy Morskiej turystów oraz mieszkańców nie tylko z Mierzei Wiślanej, ale również okolicznych miast. Wokalista zaśpiewał swoje najpopularniejsze utwory takie jak „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „Aneta”, „Ni mom hektara”, „Ty mała znów zarosłaś”, ” które z pewnością znał każdy z publiczności oraz najnowsze utwory z płyty „The Greatest Hits” takie jak „We’ll build the house” „Super hero man” czy „Małgosia Socha”

Na koncercie SŁAWOMIRA bawili się wszyscy, od najmłodszych, którzy doskonale znali tekst piosenek, do starszych których muzyka SŁAWOMIRA porwała do tańca! Był to niesamowity występ, każdy kto był z pewnością bawił się znakomicie. Liczymy na kolejne tak samo udane koncerty na Mierzei Wiślanej! 

Inf. Gmina Krynica Morska

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar