Tujsk. Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu 2 aut z ciężarówką – 11.05.2018

0
2425

Uwaga kierowcy! Droga w kierunku Stegny została zablokowana po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych i samochodu ciężarowego. Do wypadku doszło ok. godz. 13.30 w Tujsku w gm. Stegna. Wszystkie pojazdy na miejscu znajdują się w przydrożnym rowie. Policja wykonuje oględziny miejsca zdarzenia w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku. Utrudnienia potrwają jeszcze około 2 godzin.

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault od strony Stegny z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę scania – wyjaśnia sierż. sztab. Joanna Słowik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gd. – Następnie renault uderzył w audi, a elementy z uszkodzonych pojazdów uderzyły w jadącego kolejno vw turana.  

 Wszystkie pojazdy znajdują się w przydrożnym rowie, poza pasem drogowym. Interwencja strażaków polegała w pierwszej kolejności na udzieleniu pierwszej pomocy i zabezpieczeniu pojazdów poprzez zabezpieczenie wycieków płynów eksploatacyjnych i odłączeniu akumulatorów.

  Zorganizowano objazdy, z Nowego Dworu przez Mikoszewo, Marzęcino i Nowotną.  Utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze około 2 godziny.

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar