Policjanci na Nowodworskich Targach Pracy – 10.04.2018

0
836

W dniu wczorajszym, tj. 10.04.2018 roku  przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim wzięli udział w III Nowodworskich Targach Pracy. Organizatorem przedsięwzięcia był  Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim. Punkt informacyjny nowodworskiej komendy cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży.

W dniu 10.04.2018 roku w godz. 10.00 – 12.00 w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się III Nowodworskie Targi Pracy, w których udział wzięli przedstawiciele nowodworskiej komendy.
Na targach dzielnicowa rejonu 1 oraz inspektor Zespołu ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim zapoznawali chętnych z ofertą służby w Policji oraz zasadami postępowania kwalifikacyjnego, rozdawali ulotki informacyjne a także szczegółowo odpowiadali na zadawane pytania dotyczące pracy w Policji.
Wszyscy chętni mogli dowiedzieć się na jakich zasadach odbywa się rekrutacja do Policji, jak wygląda praca oraz ścieżka awansu. Nie zabrakło również zainteresowania pracą na stanowiskach cywilnych. Policjanci informowali gdzie i w jakim terminie należy złożyć dokumenty, aby ubiegać się o przyjęcie do służby i pracy w Policji. Zainteresowanym rozdawano ulotki z informacjami, jakie trzeba spełniać warunki aby zostać policjantem. Dzielnicowa omówiła również zgromadzonym zasady funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających młodych ludzi.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar