Nowy Dwór Gd. Zatrzymanie poszukiwanego, ukrywającego się od 9 lat.

1
1296

Ustalenia nowodworskiej dzielnicowej doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim. Do odbycia ma karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Zatrzymany 38-latek trafił już do aresztu celem odbycia zasądzonej kary.
Dzielnicowa z Nowego Dworu Gdańskiego, po tym jak w bardzo krótkim czasie ustaliła miejsce pobytu ukrywającego się 38-latka z woj. warmińsko-mazurskiego przekazała soją wiedzę policjantom z innej jednostki i wczoraj w godzinach przedpołudniowych w mieszkaniu w Nowym Dworze Gdańskim mężczyzna został zatrzymany. 38-latek  poszukiwany był na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim celem doprowadzenia do zakładu karnego. Do odbycia ma karę 1,5  roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Poszukiwany ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości blisko 9 lat. Mężczyzna nie krył zaskoczenia w chwili zatrzymania, a policjanci dodatkowo znaleźli przy nim pół grama suszu roślinnego, który po zbadaniu okazał się marihuaną.

Poszukiwany 38-latek zaraz po zatrzymaniu został doprowadzony do nowodworskiej komendy i usłyszał zarzutu posiadania środków odurzających za co grozi kara pozbawienia wolności na okres do 3 lat.
 Mężczyzna przebywa już w zakładzie karnym.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Nowy Dwór Gd. Zatrzymanie poszukiwanego, ukrywającego się od 9 lat."

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wuj
Gość

Damian to Ty