Malbork. Sprzężenie Zwrotne w Alternatywie. Koncert 7 kwietnia.

0
216

7 kwietnia (sobota) o godz. 19 w malborskim klubie Alternatywa rozpocznie się koncert grupy Sprzężenie Zwrotne. – Cieszymy się, że na naszej scenie wystąpią lokalni muzycy – podkreślają gospodarze Alternatywy, organizatorzy wydarzenia.

Jak mówią artyści tworzący Sprzężenie Zwrotne, łączą ich „rock i wszystkie możliwe gatunki muzyczne oprócz disco polo, wspólne granie i koncertowanie, muzyka, podróże i wiele innych”. W skład zespołu wchodzą: Joanna Sierla – wokal, Julita Smoter – bass, Remi Przemysław Chlebowski – gitara, Grzesiek Kłos – perkusja i Radek Jabłoński – gitara.

– Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy – mimo że z różnych środowisk muzycznych, tworzą i grają muzykę rockową. Gramy tylko własne kompozycje – podkreślają.

Zespół w obecnym składzie gra od czerwca 2017 r. Wywodzi się z zespołu Panzerfaust, który rozwiązał swą działalność w połowie ubiegłego roku. Członkowie byłego Panzerfaust to Radosław Jabłoński – gitara i Grzegorz Kłos – perkusja.

Grupa wystąpiła podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miłoradzu. Teraz zaprezentuje się w Malborku. Koncert odbędzie się 7 kwietnia (sobota) w Alternatywie, ul. Grunwaldzka 16-18. Początek o godz. 19.

Przybywajcie tłumnie. Wstęp 5 zł.

Alternatywa w Malborku przez lata kojarzyła się wyłącznie z muzyką i koncertami granymi na żywo. Od listopada 2017 r. lokal w dawnej fabryce cygar przy ul. Grunwaldzkiej 16-18 prowadzi Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw. Nowi gospodarze kontynuują wcześniejszą tradycję, jednak dodają do niej również wiele autorskich elementów: spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty rękodzieła dla wszystkich grup wiekowych, wystawy, seanse kinowe; udostępniają również lokal na prywatne imprezy.

Zarówno Alternatywa, jak i Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw, mają swoje profile na Facebooku. Tam można znaleźć bieżące informacje na temat imprez i zajęć odbywających się w niezwykłym poprzemysłowym obiekcie.

Fot. Maciej Borecki/materiały prasowe

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar