Kmiecin. Śmiertelny wypadek. Nie żyje 23-letni mężczyzna – 28.01.2018

2
16183

Na drodze Nowy Dwór Gd-Kmiecin tuż przed wiaduktem doszło do śmiertelnego wypadku. Jeden z dwóch podróżujących audi A4, po uderzeniu w przydrożne drzewo poniósł śmierć.

Stanowisko kierowania nowodworskiej straży dostało zawiadomienie o wypadku około 12:39. Po otrzymaniu zgłoszenia w 3 minuty strażacy byli już na miejscu wypadku. Poszkodowani byli na zewnątrz pojazdu. Nieprzytomnemu pasażerowi pierwszej pomocy udzielali postronni świadkowie zdarzenia. Po przyjeździe ratowników podjęli oni akcję ratunkową u pasażera audi. Po 30 minutach prowadzonej resuscytacji krążeniowo- oddechowej, stwierdzono brak funkcji życiowych i lekarz stwierdził zgon.

Kierowca miał 0,23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z poważnymi obrażeniami został odtransportowany karetką pogotowia do szpitala w Elblągu. 

Samochodem podróżowały 2 osoby w wieku 23 i 20 lat zamieszkałe w powiecie nowodworskim. Na miejscu pracowały służby i prokurator, w celu zbadania okoliczności wypadku. 


Zobacz wideo.

Informacji udzielił asp. Piotr Ziętarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim.

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Kmiecin. Śmiertelny wypadek. Nie żyje 23-letni mężczyzna – 28.01.2018"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
gumbas
Gość

Tak sie przewaznie konczy jazda na bani,ku przestrodze dla innych.

Realistka
Gość

Zgadzam się… odpowiedzialność kierowcy niestety pozbawila życia innego człowieka..jednak śmiem twierdzić,że był on zapewne świadom,iż wsiada do auta z nietrzeźwym kierowcą.. mimo wszystko – wyrazy współczucia dla rodziny.. świeć Panie nad jego duszą (*) (*)