Stegna WOŚP. 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 14.01.2018

0
604

Stegna gra z orkiestrą od początku. Sztab ze Stegny otrzymał medal za uczestniczenie we wszystkich 25 finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Zespole Szkół w Stegnie już po raz 26. zagrała WOŚP. Kolejna edycja i kolejny rekord, który zasili konto WOŚP. Udało się uzbierać 13 338,08 zł.

Przygotowano wiele atrakcji, aby uprzyjemnić i wspólnie zagrać dla orkiestry. Korytarz Zespołu Szkół znów wypełnił zapach gofrów i przygotowywanych słodkości. Najwięcej emocji dostarczył  mini playback show, w którym wystąpił Sławomir (Filip Fanslau kl. 1 a) z piosenką „Miłość w Zakopanem”, Luis Fonsi (Piotrek Paprocki kl. 1 a) z piosenką „Despasito”, Agnieszka Chylińska (Julia Fanslau kl. 4a) z piosenką „Królowa łez”, Sylwia Grzeszczak (Wiktoria Gąsecka kl. 3c) z piosenką „Tamta dziewczyna” oraz Dżesika Zagórowska z klasy 3 b.

Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum zatańczyli Belgijkę, były kolędy i piosenki o tematyce świątecznej, trwała aukcja rzeczy podarowanych przez sponsorów, strażacy uczyli dzieci pierwszej pomocy, z placu zabaw korzystały młodsze dzieci. Dla orkiestry zaśpiewały także Fale ze Stegny. 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar