Żuławska halówka na półmetku. Rozgrywki 7 kolejki. Nowy Dwór Gdański – 30.12.2017

0
600

Trwają rozgrywki w ramach XX edycji Żuławskiej Halowej Piłki Nożnej. W tym roku udział bierze 18 zespołów, 8 w I lidze i 10 w II lidze.

-Poziom rozgrywek jest coraz wyższy a zainteresowanie nie spada, co nas organizatorów cieszy- mówi Tadeusz Studziński, prezes Żuławskiego Towarzystwa Sportowego.

Na półmetku rozgrywek przewodzi w tabeli Centrum Motoryzacyjne TNT, na 3 miejscu Hemako Kajtek Sztutowo, która naciska na lidera. Niestety w 7 kolejce nie mieli szczęścia i nie udało im się pokonać nowodworzan.Rozstrzygnięciem będą mecze II rundy.

Żuławskie Towarzystwo Sportowe przygotowało niespodziankę dla wszystkich uczestników ŻHLPN biorących udział w rozgrywkach na przestrzeni 17 lat.

Przygotowano Monografię Żuławskiego Towarzystwa Sportowego, która zawiera historię spotkań i opis żuławskiej halówki, tenisa stołowego, koszykówki, biegu gburów oraz wszystkich imprez organizowanych przez ŻTS na przestrzeni 20 lat, od początku istnienia klubu.

Prezentacja Monografii z możliwością zakupu książki odbędzie się 18 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Drzymały, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

Zobacz wideo.

 

Wyniki 7 kolejki  ŻHLPN

 EKOTRANS MADY OSTASZEWO 2:8 STOL-AR STOLMACH

CENTRUM MOTORYZACYJNE T&T 5:3 AUTO KAJTEK HEMAKO

KS TUJA ŻBS 2:4 MEJER LOKALE DLA FIRM

OPTYLUX SALON OPTYCZNY 3:3 GREEN&JOY WILLA JOKER 

Więcej wyniki: www.zhlpn.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar