Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Dworze Gdańskim – 12.01.2018

0
174
Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Dworze Gdańskim

Twórcy „UCHA PREZESA” – Kabaret Moralnego Niepokoju 12 stycznia 2018 roku o godzinie 17.00 wystąpią w Żuławskim Ośrodku Kultury, ul. Sikorskiego 21 w Nowym Dworze Gdańskim w swoim najnowszym programie „ MAJ ZACZYNA SIĘ WE WTOREK”. Bilety w sprzedaży na portalach KupBilecik.pl i na Bilety.pl, a także w Żuławskim Ośrodku Kultury. Zamówienia grupowe na tel. 796-244-548 (Bilety w cenie 75 oraz 65 PLN)

„Maj zaczyna się we wtorek” – taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie?
Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nam na fiukać-.

Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Dworze Gdańskimźródło: FB strona wydarzenia.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar