Jantar. II Otwarte Mistrzostwa Gminy Stegna w pływaniu – 18.11.2017

0
1024

II Otwarte Mistrzostwa Gminy Stegna w pływaniu pełne emocji i sportowej rywalizacji za nami. Zawody pod patronatem Wójt Gminy Stegna Ewy Dąbskiej odbyły się na basenie w Jantarze 18 listopada br. W zmaganiach wzięło udział  119 zawodników i zawodniczek z 13 szkół z terenu powiatu nowodworskiego.

Wyniki 

Rocznik 2008/2009 – 25 m 

Dziewczęta 
1. Barbara Koźlik, SP Jantar- 22,64 s. 
2. Dominika Zielińska, SP nr 1 Nowy Dwór Gd. – 24,57 s. 
3. Joanna Wybraniec ZS Stegna – 25,07 s. 
4. Lena Urban SP nr 1 Nowy Dwór Gd. – 27,42 s. 

Chłopcy 
1. Piotr Woźniak – ZSP Drewnica – 19.33 s. 
2. Franciszek Dudek – ZS Marzęcino – 22,48 s. 
3. Franciszek Chudzyński – SP 2 Nowy Dwór Gd. – 23,08 
4. Aleksander Rzeszutek – SP Jantar – 23,72 

Rocznik 2007 – 25 m. 
Dziewczęta 
1. Zuzanna Suska, SP Sztutowo – 19,87 s. 
2. Wiktoria Watkowska, SP Mikoszewo – 21,59 s. 
3. Aleksandra Dąbrowska, SP 1 – 21,72 s. 
4. Natalia Danecka, SP Stegna – 24,23 s. 

Chłopcy 
1. Antoni Szczotka, Sp 1 Nowy Dwór Gd. – 17,27 s. 
2. Filip Haftkowski, ZS Stegna – 24,32 s. 
3. Karol Konat – SP Jantar – 25,00 s. 

Rocznik 2006 – 50 m. 

Chłopcy 
1. Michał Malicki – SP Mikoszewo – 43,04 s. 
2. Łukasz Mroz – ZS Stegna – 47,77 s. 
3. Cyprian Bartnicki – SP 2 Nowy Dwór Gd. – 51,03 s. 

Rocznik 2005 – 50 m. 
Dziewczęta 
1. Gabriela Kucaba – ZS Kmiecin – 37,66 s. 
2. Martyna Kowalik – SP Sztutowo – 52,26 s. 
3. Wiktoria Skwira – SP 1 Nowy Dwór Gd. – 53,45 

Chłopcy 
1. Maksymilian Kamiński, SP Sztutowo – 41,19 s. 
2. Damian Szalczewski, SP Kmiecin – 45,24 s. 
3. Nikodem Bzdok – 53.02 s. 

Rocznik 2004 – 50 m. 
Dziewczęta 
1. Julia Łabuda, SP Mikoszewo- 44,48 s. 
2. Aleksandra Serkiz, SP 1 Nowy Dwór Gd. – 46,12 s. 
3. Aleksandra Górska, SP 1 Nowy Dwór Gd. – 52,63 s. 

Chłopcy 
1. Dominik Rudziński, SP Mikoszewo, 45,34 s. 
2. Szymon Ciechanowski, SP 1 Nowy Dwór Gd. , 47,43 s. 
3. Hubert Kowalski, SP 1 Nowy Dwór Gd. – 50,18 s. 

Rocznik 2003 – 50 m. 

Dziewczęta 
1. Amelia Bernacka, Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gd. – 37,43 s. 
2. Małgorzata Ryzenweber, SP 1 Nowy Dwór Gd. – 38,32 s. 
3. Dominika Mierzwa, SP 1 Nowy Dwór Gd. – 52,96 s. 

Chłopcy 
1. Kacper Pegza, SP Mikoszewo – 38,41 s. 
2. Mateusz Sztabiński, Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gd. – 44,64 s. 
3. Maciej Więckowski, SP 1 Nowy Dwór Gd. – 1,29,44 s. 

Rocznik 2002 – 50 m. 
Dziewczęta 
1. Zuzanna Chlebicka – ZS Stegna – 40,34 s. 

Chłopcy 
1. Damian Dywicki – SP Mikoszewo – 39,78 s. 
2. Kacper Kozłowski – SP Mikoszewo – 40,19 s. 
3. Wiktor Kollman – Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gd. – 41,69 s. 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar