Poczuj Impuls. Bracia wystąpią w Ostaszewie – 5.08.2017

0
665

Bracia Cugowscy wystąpią w Ostaszewie podczas Impulsu Kulturalnego. Koncert jest częścią organizowanego w Ostaszewie Sierpniowego Impulsu Kulturalnego. Występ tej grupy jest przewidziany na godz. 21.00 w parku.

Zespół Bracia istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy.

Zespół ma w dorobku cztery albumy: „Fobrock”, „Tribute to Queen”, „Zapamiętaj” oraz „Zmienić zdarzeń bieg”, który dzięki przebojom: „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Po drugiej stronie chmur” czy „Niepisane” zdobył status Platynowej Płyty.

Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojtek Cugowscy. Piotr Cugowski jest jednym z najlepszych polskich wokalistów. Współpracował m.in. z legendarnym współzałożycielem zespołu Deep Purple, Jonem Lordem oraz z całą czołówką polskiej sceny muzycznej. Zdobył Grand Prix Festiwalu Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze za wykonanie utworu Czesława Niemena „Jednego serca”. Piotr Cugowski ma również na swoim koncie tytułowe piosenki do filmów „Syberiada polska” oraz „Miasto 44”. Wojtek Cugowski to bardzo ceniony w branży muzycznej gitarzysta, wokalista, kompozytor i aranżer.

Najnowszy projekt muzyczny Piotra i Wojtka Cugowskich, to zespół… Cugowscy stworzony wraz z ojcem, Krzysztofem Cugowskim czyli legendarnym wokalistą nieistniejącej już Budki Suflera. Ich płyta „Zaklęty krąg” (premiera: 30.09.2016) to solidna dawka przebojowego grania z rockowymi korzeniami. W marcu i kwietniu 2017 odbyła się promująca ten album trasa koncertowa pod tym samym tytułem.

skład zespołu:
Piotr Cugowski – wokal
Wojciech Cugowski – gitara, wokal
Tomasz Gołąb – gitara basowa
Jarosław Chilkiewicz – gitara
Bartłomiej Pawlus – perkusja

źródło: Cugowscy vevo

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar